Skip to main content

Kategórie produktov

HROMADNÉ MERANIE TEPLOTY TERMOKAMEROU PREVENCIA PRED KORONA VÍRUSOM

INŠTALUJEME ALARMY JABLOTRON 100

Ponúkame dodávku, certifikovanú montáž a servis bezpečnostných systémov JABLOTRON 100 na ochranu objektov ako byty, domy, firmy, sklady…. . Alarm od spoločnosti JABLOTRON ponúka aj inteligentné funkcie, ktoré v mnohých ohľadoch uľahčia váš život. Na diaľku totiž dokáže zapnúť alebo vypnúť spotrebiče a s jeho pomocou môžete nastaviť aj konkrétne úkony viazané na určité obdobie. V prípade potreby môžete zvoliť možnosť naprogramovania automatického reťazca úkonov. Ideálne rišenie zabezpečenia pre byty, domy a firmy. V ponuke drôtové aj bezdrôtové riešenia. Certifikát a licencia pre inštaláciu bezpečnostných systémov samozrejmosťou.

JA-154E_sk

SYSTÉM, KTORÝ SA VÁM PRISPÔSOBÍ

Alarm JABLOTRON 100 môžete postupne rozširovať. Hodiť sa vám to môže napríklad v prípade, že si postavíte garáž alebo rozšírite kancelárie. Rozšírenie systému je jednoduchéstačí, aby ste nám zavolali. My do vašej garáže alebo novej kancelárie nainštalujeme detektory a ku klávesnici pridáme ďalšísemafor“ (segment). Maximálny možný počet segmentov je 20.

JEDNODUCHÉ OVLÁDANIE

Segmenty fungujú ako semafor. Zelená znamená, že alarm je vypnutý a vy sa môžete voľne pohybovať po celom objekte. Červená, rovnako ako na prechode, znamená STOP. Objekt je v takom prípade zaistený proti zlodejom a prípadné neoprávnené vniknutie alarm okamžite zaznamená. Vďaka svetelnej signalizácií na klávesnici alarmu okamžite zistíte, čo je chránené a čo nie.

Layer 1

100 % BEZPEČNÁ AUTORIZÁCIA

O prístupoch k domovému alarmu budete mať dokonalý prehľad. Každé vypnutie zabezpečovacieho systému totiž vyžaduje overenie prostredníctvom RFID čipu alebo zadanie kódu.Nemusíte sa preto báť, že by váš alarm ovládal niekto cudzí, a to i napriek tomu, že jeho ovládanie je skutočne jednoduché.

VZDIALENÉ OVLÁDANIE SYSTÉMU

Prostredníctvom mobilnej a webovej aplikácie MyJABLOTRON môžete alarm nastaviť
i na diaľku. Zároveň môžete ovládať rôzne zariadenia a spotrebiče vo svojom objekte.
Či ste na dovolenke, v práci alebo ste si len odskočili na nákup prehľad o tom, čo sa
vo vašom objekte deje budete mať neustále. Podmienkou je aktivácia služby
bezpečnostná SIM JABLOTRON.

NADČASOVÝ DIZAJN