Skip to main content

Kategórie produktov

HROMADNÉ MERANIE TEPLOTY TERMOKAMEROU PREVENCIA PRED KORONA VÍRUSOM

INŠTALUJEME KAMEROVÉ SYSTÉMY OD POPREDNÝCH VÝROBCOV DAHUA a AVIGILON

PONÚKAME:

CENOVO EFEKTÍVNE RIEŠENIA PRE RODINNÉ DOMY, MALÉ A STREDNE VELKÉ PROJEKTY

PROFESIONÁLNE RIEŠENIA PRE ROZSIAHLE PROJEKTY

 

IP KAMEROVÉ SYSTÉMY

Ponúkame IP kamery od popredných výrobcov DAHUA a AVIGILON. Niektoré modely IP kamier ponúkajú aj unikátne funkcie ako rozpoznávanie tváre, čítanie ŠPZ, videoanalytické funkcie, počítanie ľudí. Novinkou v sotimente sú panoramatické kamery s vysokým rozlíšením a termo kamery pre zabezpečenie 100% ochrany objektu. IP kamery umožňujú snímanie obrazu vo vysokom rozlíšení. Veľmi dôležitou súčasťou IP kamerového systému je použitie kvalitných sieťových komponentov. Sieťové komponenty od spoločnosti DAHUA sú narhnuté špecialne pre použite na prenos videa s vysokým rozlíšením a 100% funkčnosť aj pri zhoršených klimatických podmiekach.

 

HDCVI KAMEROVÉ SYSTÉMY

HDCVI kamery a záznamové zariadenia spoločnosti Dahua podporujúci rozlíšenie HD, Full HD, 4Mpx a 8Mpx. HDCVI technológia je ideálne riešenie pre prechod z analógového systému na novú technológiu, ktorá prinesie až 5 násobný detail. Hlavnou výhodou je využitie existujúcej kabeláže a postačí výmena iba kamier a záznamového zariadenia. Cenovo efektívnejšie riešenie oproti IP systémom.

SOFTWARE A MOBILNÁ APP

Samozrejmosťou je software pre PC a SW pre mobilné zariadenia. Umožnuie vzdialený prístup pre reálny podhľad, prístup k záznamom a konfigurácii kamerového systému.

 

DÁTOVÉ ÚLOŽISKO PRE ZÁZNAMY /HDD/

Pre ukladanie kamerových záznamov v rekordéri je kľučové použite kvalitných harddiskov, určených na prevádzku 24/7 od popredných výrobcov. Ponúkame špičkové hraddisky od spoločnosti Western Digital pre zaručenie 100% chodu a kvality Vášho kamerového systému.

UPS ZÁLOHOVANIE SYSTÉMU

Dôležitou súčasťou každého kamerového systému je
zálohovanie napájania pri výpadku elektrickej energie.
Aby bol kamerový system shopný prevádzky po
výpadku elektrickej energie odporúčame doplniť
systém záložným zdrojom UPS. Ponúkame UPS v
štandartnom aj RACK prevedení.