Klávesnica Jablotron

Montujeme alarmy
JABLOTRON 100+

Zabezpečíme Váš dom, byt, kanceláriu, firmu, predajňu

Ponúkame certifikovanú montáž a servis pre bezpečnostné systémy JABLOTRON 100. Alarm JABLOTRON 100 je ideálny pre všetky typy objektov ako byt, dom, firmu, sklad… . Alarm od spoločnosti JABLOTRON ponúka aj inteligentné funkcie, ktoré v mnohých ohľadoch uľahčia váš život. Na diaľku totiž dokáže otvoriť vjazdovú a garážovú bránu, zapnúť alebo vypnúť spotrebiče a s jeho pomocou môžete nastaviť aj konkrétne úkony viazané na určité obdobie. V prípade potreby môžete zvoliť možnosť naprogramovania automatického reťazca úkonov. Ideálne riešenie pre zabezpečenie pre bytu, domu a firmy. V ponuke sú drôtové aj bezdrôtové riešenia. Certifikát a licencia pre inštaláciu bezpečnostných systémov samozrejmosťou. Ponúkame tiež montáž kamerových systémov TU

Ovládajte svoj alarm odkiaľkoľvek

Prostredníctvom mobilnej a webovej aplikácie MyJABLOTRON môžete alarm nastaviť i na diaľku. Zároveň môžete ovládať rôzne zariadenia a spotrebiče vo svojom objekte. Či už ste na dovolenke, v práci alebo ste si len odskočili na nákup – prehľad o tom, čo sa vo vašom objekte deje budete mať neustále. Podmienkou je aktivácia služby bezpečnostná SIM JABLOTRON.

SYSTÉM, KTORÝ SA VÁM PRISPÔSOBÍ

Jednoduché ovládanie RFID čipom

Alarm JABLOTRON 100+ môžete postupne rozširovať. Hodiť sa vám to môže napríklad v prípade, že si postavíte garáž alebo rozšírite kancelárie. Rozšírenie systému je jednoduché – stačí, aby ste nám zavolali. My do vašej garáže alebo novej kancelárie nainštalujeme detektory a ku klávesnici pridáme ďalší „semafor“ (segment). Maximálny možný počet segmentov je 20.

Kontaktujte nás

Poradenstvo, cenová ponuka zdarma