MONTUJEME KAMEROVÉ SYSTÉMY PRE:

rodinný dom, kanceláriu, firmu,predajňu…

Ponúkame certifikovanú montáž a servis kamerových systémov na ochranu objektov ako byty, domy, firmy, sklady… . Cenovo efektívne kamerové systémy pre rodinné domy, malé a stredne veľké projekty. Profesionálne riešenia pre rozsiahle projekty. Hľadáte kamerový systém pre Váš dom, firmu, neváhajte a kontaktujte nás. V ponuke IP kamery, HDCVI kamery, otočné PTZ a panoramatické IP kamery.

Pokročilé technológie.

Chráňte svoj majetok nadčasovými technológiami. NOVINKA v ponuke – AI inteligentné kamery, ktoré rozpoznajú osobu a vozidlo – buďte informovaný o tom, kto Vám vstupuje do domu, firmy , na pozemok, pomocou mobilnej aplikácie

IP KAMEROVÉ SYSTÉMY

Ponúkame IP kamery od popredných výrobcov DAHUA a ERBU. Niektoré modely IP kamier ponúkajú aj unikátne funkcie ako rozpoznávanie tváre, čítanie ŠPZ, videoanalytické funkcie, počítanie ľudí. Novinkou v sortimente sú panoramatické kamery s vysokým rozlíšením a termo kamery pre zabezpečenie 100% ochrany objektu. IP kamery umožňujú snímanie obrazu vo vysokom rozlíšení. Veľmi dôležitou súčasťou IP kamerového systému je použitie kvalitných sieťových komponentov. Sieťové komponenty od spoločnosti DAHUA sú navrhnuté špeciálne pre použite na prenos videa s vysokým rozlíšením a 100% funkčnosť aj pri zhoršených klimatických podmienkach.

HDCVI KAMEROVÉ SYSTÉMY

HDCVI kamery a záznamové zariadenia spoločnosti Dahua podporujúci rozlíšenie HD, Full HD, 4Mpx a 8Mpx. HDCVI technológia je ideálne riešenie pre prechod z analógového systému na novú technológiu, ktorá prinesie až 5 násobný detail. Hlavnou výhodou je využitie existujúcej kabeláže a postačí výmena iba kamier a záznamového zariadenia. Cenovo efektívnejšie riešenie oproti IP systémom.

MONITORUJTE SVOJE KAMERY ODKIAĽKOĽVEK

Samozrejmosťou je software pre PC a SW pre mobilné zariadenia. Umožňuje vzdialený prístup pre reálny podhľad, prístup k záznamom a konfigurácii kamerového systému. Prostredníctvom mobilnej aplikácie DMSS a SW Smart PSS môžete sledovať čo sa vo vašom objete deje, prehrávať záznamy, sťahovať nahrávky na diaľku. Zároveň môžete dostávať rôzne notifikácie o vstupe do Vášho objektu.

aplikáca DMSS kamerový systém

KONTAKTUJTE NÁS

Poradenstvo, cenová ponuka zdarma